Vaikų tobulėjimui – nauji kompiuteriai

Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė” tęsia draugystę su globojamus vaikus auginančiomis šeimomis ir džiaugiasi galėdamas praturtinti jų laisvalaikį bei dovanoti prasmingas dovanas. Pernai 10 globojamų vaikų vyko į vasaros stovyklas, o šiemet perduoti penki nauji nešiojamieji kompiuteriai, kuriais naudosis septyni baigiamosiose klasėse besimokantys vaikai.

Apie gyvenimo kelio ir profesijos pasirinkimą jau svarstantys moksleiviai džiaugėsi, kad taip reikalinga įranga jiems pasitarnaus ir mokslams, ir pramogoms. Daugumoje globėjų šeimų apie personalinę įrangą nėra net kalbos – vienu kompiuteriu naudojasi visi šeimos nariai.

„Šios Rotary dovanos – jūsų tobulėjimui ir kūrybiškumui. Tikimės, kad šiuolaikiškais įrankiais aprūpinta kompiuterinė įranga savo galimybėmis leis jums neatsilikti nuo bendramokslių. Linkime sėkmės ieškant savęs, kuriant ateities planus ir bendraujant su visu pasauliu,” – vaikams linkėjo Rotary klubo „Karalienė Luizė“ prezidentė Jolanta Juškevičienė.

Penki personaliniai kompiuteriai kainavo 3100 Eur. Dalį sumos skyrė ir prie klubo „Karalienė Luizė“ projekto prisidėjo Rotary Lietuvos apygarda, uostamiesčio Rotary klubai „Aditė“, Concordia 1826“, „Klaipėdos senamiestis“. Šiam kilniam tikslui buvo panaudotos ir kalėdiniu laikotarpiu rotariečių rinktos klaipėdiečių paramos lėšos.

 

RK „Karalienė Luizė” inf.Grįžti atgal