Vaikams rotarietės dovanojo žygį su kariais

Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė” sesės, atsiliepdamos į LR Prezidentės akcijos „Padovanok vaikui vasarą“ kvietimą, pakvietė vaikų namų globotinius į išgyvenimo stovyklą su NATO kariais. Rugpjūčio 23-24 d. Brg. gen. Povilo Plechavičiaus poligone Kairiuose žygeiviai mokėsi išgyvenimo gamtoje gudrybių, žaidė su kariais sportinius žaidimus, bendravo prie laužo. Programą parengė ir vaikus į žygį vedė Lietuvos kariuomenės ir Nyderlandų kariai.

Dalyvauti išgyvenimo žygyje panoro 15 Klaipėdos Vaikų globos namų „Rytas” ir „Smiltelė” auklėtiniai bei šeimose augantys paaugliai nuo 14 iki 17 metų, iš jų šešios merginos.  „Vaikams viskas „žiauriai” patiko: užsiėmimai, pratybos, maistas, dovanos. Visi vienu balsu tvirtino, kad norėtų dar dalyvauti panašioje stovykloje,” – sakė vaikus lydėjusi auklėtoja Kristina.

„Šis žygis – tai taikos, bendrystės ir atsakomybės pavyzdys. Tai priminimas, kad visi vaikai, kur jie beaugtų, yra svarbūs ir brangūs. Jie mums rūpi. Draugaujame su vaikų globos namų auklėtiniais ne vienerius metus ir tikrai žinome, kad geriausia dovana jiems –  galimybė pažinti, patirtis, kuri praturtina ir sustiprina,” – sako RK „Karalienė Luizė” prezidentė Jolanta Juškevičienė.

Karius prisijungti prie šios socialinės iniciatyvos pakvietė Nyderlandų karalystės ambasada Lietuvoje. Ši iniciatyva – Prezidentės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą” dalis.

RK „Karalienė Luizė” inf.Grįžti atgal