Su Globėjo diena!

Su Globėjo diena!
Mūsų klubas nuo pat įsikūrimo įsitraukė į globos skatinimo veiklas. Kiekvieną pirmąjį liepos sekmadienį yra minima graži šventė – Globėjų diena. Šia proga globėjų šeimoms padovanojome bilietus į Klaipėdos muziejus.  Tai ypatingi žmonės, savo meile kuriantys prasmingus, kartais tikrai nelengvus darbus – su meile užauginti priimtus vaikus!!
Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje birželio 28 d. 17 val. vyko Globėjų savaitės renginių atidarymo šventė. Tai bendras Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė” kartu su Klaipėdos šeimos ir vaiko gerovės centru bei broliu Benediktu organizuotas renginys Klaipėdoje. Meras Vytautas Grubliauskas įteikdamas padėkas globėjams dėkojo už jų pasirinkimą globoti vaikus bei pabrėžė to didžiulę prasmę. Seimo narė, klaipėdietė Girskienė Ligita taip pat perdavė padėkas bei atminimo dovanėles ir dėkodama pakvietė visus globėjus su šeimos nariais liepos 23 d. užsakytu autobusu į ekskursiją po LR Seimą ir Vilniaus miestą.
Po sveikinimų koncertavo jaunieji klaipėdiečiai ir jau žinomi atlikėjai: O.Šlušnytė, H.Gun, A.Tarasova, V.Tarasov, A.Toliušis.
Po oficialios renginio dalies renginio svečiai buvo pakviesiti paklausyti paskaitos „Sėkminga vaiko raida. Ką turėtų žinoti tėvai apie vaiko raidą”. Apie tai, kaip padėti vaikui sklandžiai įveikti visus raidos etapus ir į ką reikia atkreipti dėmesį auginant vaikučius, dalinsis Globos centro psichologė Gražina Alminaitė-Vaivadienė.
Apie Globėjų savaitės renginių atidarymo šventę skelbiama ir Klaipėdoje Vakarų ekspreso puslapiuose:     Globėjams – padėkos ir garsūs aplodismentai (ve.lt)
„Labai norėtųsi gyventi idealiame pasaulyje, kuriame niekam nereikėtų globos. Deja, tai neišvengiama. Todėl savo vardu, miesto vardu žemai lenkiuosi visiems tiems, kurie dalijasi savo širdimi tam, kad padėtų tiems, kuriems to labiausiai reikia“, – sveikindamas globėjus kalbėjo miesto meras.
Džiaugiamės galėdamos kartu su Klaipėdos globos centru prisidėti prie globos skatinimo veiklos.


Grįžti atgal