Sesė tapo Rumunijos garbės konsule

1836817_750101925067211_3472420468664863986_o

Rumunijos Nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius J.E. Dan Adrian Bălănescu, Rumunijos garbės konsulė Klaipėdoje Laura Kovaliovaitė, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

2014 m. gruodžio 12 d. Klaipėdoje atidarytas Rumunijos garbės konsulatas. Tai svarbi diena ne tik Klaipėdos miestui, bet ir visai Lietuvai, nes tai pirmasis Rumunijos garbės konsulatas Lietuvoje. Garbės konsulės pareigoms eiti paskirta aktyvi klaipėdietė, Lietuvos verslo moterų tinklo Vakarų regiono vadovė, labdaros renginių ir įvairių socialinių akcijų organizatorė, Rotary klubo „Karalienė Luiza” sesė, įvairių organizacijų narė, verslo ir konsultacinės įmonės savininkė Laura Kovaliovaitė.

 

Ji sakė, esanti dėkinga už Rumunijos Užsienio reikalų ministerijos išreikštą pasitikėjimą ir suteiktą galimybę tęsti pradėtus darbus plėtojant mūsų šalies ir Rumunijos tarpvalstybinį bendradarbiavimą. Garbės konsulė aktyviai veikia prisidėdama prie pagalbos Rumunijai tapti ES nare, dalinantis Lietuvos narystės ES patirtimi, plečiant Rumunijos verslo ir viešojo sektoriaus  bendradarbiavimą, inicijuojant dvišalius projektus bei plėtojant Klaipėdos miesto tarptautinius ryšius. L.Kovaliovaitė teigė, kad Rumunijos garbės konsulato įsteigimas bus reikšmingas plečiant ekonominių ir socialinių mainų mastą. Rumunijos garbės konsulė paskirta kuruoti Klaipėdos, Tauragės ir Telšių regionus.

 

RK „Karalienė Luizė” inf.Grįžti atgal