Rotary klubas „Karalienė Luizė” įteikė premiją magistrei

Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“ įteikė 200 eurų premiją geriausio Klaipėdos universiteto baigiamojo darbo vaikų globos skatinimo tema autorei, Socialinio darbo katedros studentei Simonai Paluaskienei, už magistro darbą „Profesionalios pagalbos poreikis šeimoje globojamo vaiko globėjui (rūpintojui): socialinių darbuotojų patirtis.

„Dėkojame Simonai , kad prisideda prie vaikų globos problemų sprendimo“, sakė Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ prezidentė Vida Stalmokienė.

Siekiant aktyviau skatinti vaikų globą Rotary klubas „Karalienė Luizė“ bendradarbiauja su Klaipėdos Universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakulteto (SvMF) mokslininkais ir studentais. Tarp klubo ir universiteto buvo pasirašyta sutartis, kuri, tikimasi, padės efektyviau spręsti vaikų globos problemas, skatinti visuomenę keisti požiūrį į globą bei padrąsinti atverti savo namų duris vaikams, ieškantiems šeimos.

Atsižvelgiant į Rotary klubo veiklos sritis, KU mokslininkai numatė vaikų globos tobulinimo ir deinstitucionalizacijos tyrimus kaip vieną iš prioritetinių Universiteto SvMF Socialinio darbo katedros studentų darbų tematikos sričių. O sudarant kursinių ir baigiamųjų darbų temas pagal poreikį ir galimybes atsižvelgti į Klubo siūlomų aktualių klausimų nagrinėjimą.

Tarp kitų susitarimų, Rotary klubas  įsipareigojo piniginėmis premijomis skatinti studentus, pasirinkusius mokslinių tyrimų temas vaikų globos klausimais. Šiemet premija už geriausią darbą, kurį išrenka pats klubas, įteikta antrą kartą.

 

 

 Grįžti atgal