Rotarietės kvies globoti ir aukoti

Į gerų darbų maratoną jungiasi ir Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė” moterys – jos kvies klaipėdiečius atsigręžti į vaikus be namų ir namus be vaikų. Teatro aikštėje vyksiančioje akcijoje rotarietės kvies klaipėdiečius drauge ieškoti šeimų, kurios galėtų atverti duris vaikų namų auklėtiniams, aukoti globotinių vasaros stovyklai ir vaišins kalėdiniais saldumynais. 

„Visuomenė vis dar bijo globoti dėl gajų mitų apie „blogus” genus. Pačios jau ne vienerius metus draugaujame su „Ryto” globos namų auklėtiniais ir matome, kokie vaikai šaunūs. Šia akcija norime padrąsinti klaipėdiečius domėtis vaikų globa, lankyti juos ir kartu ieškoti globėjų,” – sako klubo prezidentė Virginija Beliauskienė.

Viena klubo narė Enrika jau globoja du paauglius berniukus ir savo asmeniniu pavyzdžiu įkvepia. Ji drąsindama visada sako, jog nėra nenorimų vaikų, yra tik neatrastos šeimos.

Rotarietės įsitikinusios, kad įsisenėjusias valstybės žaizdas turėtų padėti gydyti ir visuomenė. Todėl Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė” yra LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos „Už saugią Lietuvą” partneris ir kviečia bendromis pastangomis keisti Lietuvą.

Susitikime Teatro aikštėje gruodžio 10 d. 16-19 val. ir gruodžio 17 d. 12-14 val.

Daugiau info:

tel. 861370337, Jolanta Braukylienė, RK „Karalienė Luizė” narė

 

RK „Karalienė Luizė” inf.Grįžti atgal