Rokiškio Rotary klubo dešimties metų veiklos šventė

Lapkričio 21 Rokiškio Rotary klubas pakvietė seses ir brolius paminėti klubo dešimtmečio šventę.

Per šiuos metus Rokiškio Roraty klubas aktyviai veikė, padėjo vietos bendruomenei spręsti daug klausimų – sutvarkė miesto parką, parėmė muzikos, choreografijos ir meno mokyklas, padėjo ligoninei, vaikų darželiui… ir iniciavo daug turiningų ir šiltų susitikimų Rotary bendruomenei, būtent Rokiškyje yra Rotary parkas, kurį sodino visi Lietuvos rotariečiai, o Rokiškio klubas jį atnaujina kasmet. Dėl savo entuziazmo ir geranoriško atvirumo bendradarbiaujant su kitais klubais, Rokiškio klubas sulaukė gausiai svečių, taip gausiai, jog net turėjo keisti šventės programą.

O programa buvo tokia pat įspūdinga, kaip jų dešimties metų veikla. Atvykę svečiai iš kitų Lietuvos Rotary klubų buvo pakviesti susipažinti su Rokiškio miesto istorija ir unikalia Šv. Mato bažnyčia, bei Rokiškio krašto muziejaus, įsikūrusiame restauruotame Tyzenhauzų dvare ekspozicija.

IMAG0214   IMAG0217   IMAG0232

Šventė vyko muziejaus menėje, joje buvo gausu šiltų sveikinimo kalbų, nuoširdžių palinkėjimų geros kloties naujiems darbams bei daug įtraukiančios muzikos, kurią padovanojo muzikos ir šokių mokyklos moksleiviai, bei nuostabi vaikų ir jaunimo grupė  „Balsiukai“, jų dainoms neliko abejingu nei vienas salėje buvęs klausytojas.

Ačiū Rokiškio Rotary klubo broliams už jų gerus darbus visuomenei, jaunimui ir puikią šventę artimiesiems.

  IMAG0246Grįžti atgal