Klube – prezidenčių rotacija

Baigiant suktis dar vienam Rotary metų ratui prezidentė Virginija Beliauskienė perdavė klubo vairą Jolantai Juškevičienei.
Jolantos gimtajame mieste – Telšiuose vyko šilta ir prasminga 2017-2018 m. Prezidentės inauguracijos šventė, kurią praturtino ekskursija po senamiestį su gidu, žemaitiškso vaišės. Rotary bendruomenę ir klubą savo apsilankymu inauguracijoje pagerbė ir Telšių meras Petras Kuizinas.
„Ateinu ne valdyti ar vadovauti. Ateinu tarnauti Jums, sesės, ir Rotary bendruomenei. Šias pareigas priimu su atsakomybe ir meile,”- sakė naujoji prezidentė. J.Juškevičienė yra profesionali žurnalistė, šiuo metu dirba VšĮ „Jūrininkų ligoninė” viešųjų ryšių specialiste.
Šį rudenį penkerių metų veiklos sukaktį minėsiantis klubas „Karalienė Luizė” vienija 29 seses, savo srities profesionales.
Ambicingiausiu savo projektu, skirtu vaikų globos skatinimui, klubas dalyvauja ir šalies prezidentės Dalios Gryvauskaitės kampanijoje „Už saugią Lietuvą”, skatina kultūros projektus ir Prūsijos karalienės Luizės atminimo įprasminimą Klaipėdoje, vykdo kitus projektus.

RK „Karalienė Luizė” inf.Grįžti atgal