RK „Karalienė Luizė” kviečia labdaringo šiupinio

vyt_3964

RK  „Karalienė Luizė” narės padeda puoselėti labdaringo  Užgavėnių šiupinio tradicijas ir kviečia klaipėdiečius jo skanauti uostamiesčio kavinėse.

Nuo vasario 22 iki kovo 2 dienos, klaipėdiečiai dešimtyje uostamiesčio restoranų ir kavinių gali skanauti unikalaus kulinarinio paveldo – Užgavėnių šiupinio. Už tradicinį troškinį surinktos lėšos bus skirtos paremti daugiavaikėms Klaipėdos miesto šeimoms.

Kaip ir praėjusiais metais akcijos idėją uoliai palaiko Rotary klubo „Karalienė Luizė“ narės, padedančios platinti skrajutes ir plakatus viešojo maitinimo įstaigose bei skleidžiančios džiugią žinią apie artėjančią gurmanišką bei labdaringą savaitę.
Entuziazmo nestokojančios klubo narės ragina klaipėdiečius nepamiršti šimtmečius puoselėtos Užgavėnių šiupinio tradicijos, o kartu pasidalinti dosnumu.
Paragauti patiekalo miestiečiai gali Friedricho pasažo smuklėje, bare „Senoji Hansa“, restorane „Araratas“, „Old Port“, „Skandalas“, „Eldorado“, kavinėje „Klevo lapas“ ir viešbučio „Amberton“ restorane.
Vėliau kiekviena maitinimo įstaiga, prisidedanti prie akcijos, mainais už reklamą ir naujus klientus, daugiavaikes šeimas pradžiugins 1 tūkst. 500 litų vertės gardžiomis vaišėmis.
Klaipėdiečiai skatinami išrinkti skaniausią troškinį, kurio virėjai bus apdovanoti. Balsuoti už labiausiai Šiupinio karaliaus vardo vertą kulinarą bus galima dienraščio „Klaipėda“ internetiniame portale www.kl.lt.
Akcijoje dalyvaujančių maitinimo įstaigų atstovai intrigavo, kad šiupinio receptai, kuriami pasitelkus improvizaciją, nustebins ne vieną išalkusį miestietį.
Nugalėtojai bus apdovanoti per iškilmes, kurios įvyks kovo 1-ąją: tradiciškai per Užgavėnių Mero pusryčius bus pagerbti ir penki Klaipėdos šviesuoliai.
Šiemet tai – penkios gausios šeimos, kurioms iš premijinio fondo bus padalyti 25 tūkst. litų. Šaunių  rezultatų padėjo pasiekti akciją jau trečius metus inicijuojanti ir palaikanti bendrovė „Philip Morris“.
Užgavėnių šiupinio iniciatorė ir siela Edita Mildažytė teigė, kad Informacijos ir paramos gausiai šeimai centrui taip reikalingam autobusiukui jau surinkta 55 tūkstančiai litų. Pinigus jam suaukojo uostamiesčio verslininkai.
Kartu su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku Užgavėnių šiupinio akciją globojanti Inga Grubliauskienė pasakojo, kad jau ieškoma tinkamo padėvėto autobusiuko.

RK „Karalienė Luizė” inf.

vyt_3964 VYT_3994Grįžti atgal