RK „Karalienė Luizė” inauguravo trečiąją prezidentę

unnamed
Rotary metams baigiantis RK „Karalienė Luizė” prezidentė Inga Česnakienė perdavė prezidentinius įgaliojimus ir regalijas Jolantai Braukylienei.
Ceremonija vyko birželio 10 d. ant Senosios Impilties piliakalnio.
Gėlių vainikais, dainom ir gera nuotaika apipintas renginys jaudino ir sustiprino bendrystę.
Prezidentė Jolanta neslėpė jaudulio ir dėkojo už pasitikėjimą:
Noriu, kad tas vežimas, kuriame mes visos, šiandien apkaišytas rugiagėlėm ir šypsenom suburia ir užburia dar vienam Rotary metų ratui. Noriu, kad kiekviena iš Jūsų, mano mielos sesės, stabteltumėt nuo rutinos, bėgimo, nuo rūpesčių ir atsakomybių. Noriu, kad čia ir dabar patikėtumėm, kad dabar – mūsų auksinis laikas. Istoriniame kontekste, metai – tai tik akimirka.
Akimirka, kai ne tik akimis, o širdimi jaučiame, kad šalia esantis žmogus – tikras draugas, su kuriuo ir piliakalnius, ir kalnus galime nuversti…
Todėl tegul šis laikas kartu – mūsų stiprybei pakurstyti  ir geriems darbams įkvėpti.
Rotary metai – daug ir mažai. Kad suktųsi Rotary krumpliaratis nestrigdamas, turim susikibti rankomis. Ir kuo didesnis bus tas ratas, kuo stipriau susitelksim, tuo sklandžiau jį įsuksim. Didinkim šį ratą!
Kad Rotary ratas būtų stiprus, dar reikėtų, kad susikabintų krumpliaračio dantukai. Būkim stiprios savo įsitikinimais ir pasiryžimu daryti gerus darbus.
Kad Ratas nestrigtų, reikėtų geranoriškumo, susikalbėjimo ir sutarimo sukti jį į vieną pusę ir kartais sutepti tokiais tai pasibuvimais!
Aš labai norėčiau, kad visi trys veiksniai padėtų mums planuojant, dirbant ir džiaugiantis rezultatais.
Kad kitais metais tuo pačiu laiku galėtumėme pasakyti – buvome kartu ne veltui.
Tikiu mūsų gerais norais, tikiu mūsų galimybėmis, tikiu mūsų sėkme!”.
RK „Karalienė Luizė” inf.


Grįžti atgal