Prezidentinė inauguracija pasipuošė rugiagėlių žiedais

 

 

DSC_9586   DSC_9572

 

 

 

Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“ inauguravo antrąjį prezidentą. Pirmoji klubo prezidentė Sada Sliužinskė regalijas perdavė Ingai Česnakienei.

 

Per pirmuosius oficialiai pripažinto klubo gyvavimo metus nuveikta išties nemažai darbų. Nuo pat pirmųjų veiklos dienų buvo nuspręsta, kad išskirtinis klubo  darbas – inicijuoti projektus, susijusius su Karalienės Luizės sugrąžinimu į miesto viešąjį gyvenimą.

 

„Galime pasigirti, kad pradėti Karalienės Luizės parko atgaivinimo, paminklinio akmens atstatymo,  turistinio maršruto šios iškilios asmenybės keliais sukūrimo darbai. Vienas svarbiausių šiųmečių renginių, tapsiančių klubo tradicija – tai „Karalienės Luizės gimtadienis“, kurio metu i viešą diskusiją buvo pakviesti miesto vadovai, politikai, istorikai, kultūros atstovai ir miestiečiai“, – džiaugėsi pirmoji klubo prezidentė Sada Sliužinskė.

 

Klubo narės taip pat aktyviai remia žinomos šalies žurnalistės Editos Mildažytės globojamą akciją „Užgavėnių šiupinys“. Šiais metais rotarietės platino skrajutes ir plakatus viešojo maitinimo įstaigose. Už tradicinį šiupinį surinktos lėšos buvo skirtos paremti daugiavaikėms miesto šeimoms.

 

2014-2015 metų klubo  „Karalienė Luizė“  prezidente inauguruota Inga Česnakienė savo iškilmingoje priesaikoje pažymėjo, kad pasižada tęsti klubo pradėtus darbus.

 

„Prezidento pareigas pradedu eiti nusiteikusi ypač pakiliai, – sakė naujoji prezidentė. – Labai džiaugiuosi, kad galiu perimti ne vieną jau šiuo metu sesių vykdomą projektą. Jau gerą pusmetį klubo narės darbuojasi ties talentingų vaikų rėmimo projektu „Pavelas“. Bendraujame su  „Danės“ vaikų globos namų  auklėtiniu Pavelu, kurį, vesdamos už rankos, norime integruoti į visuomeninį ir kultūrinį miesto gyvenimą, padėti jaunam žmogui  nuspręsti, kokios profesijos jis labiausiai norėtų. Taip pat šiuo metu jau įsibėgėjo naujas projektas „Vaikų skoliozės prevencija 2014“. Šią vasarą vėl prisidėsime prie savo krikštatėvių Rotary klubo „Concordia 1826“ iniciatyvos teikiant „Gerumo vėtrunges“ iškiliems klaipėdiečiams. Visiems pradėtiems  projektams sieksiu suteikti kokybiškumo, vadovaujantis bendrystės, tolerancijos, geranoriškumo ir pagarbos principais“.

 

Iškilmingoje inauguracijos šventėje buvusi ir naujoji prezidentės buvo pasveikintos sesių didžiulėmis rugiagėlių puokštėmis. Šias lauko gėles ypač mėgo Karalienė Luizė. Vakaro metu buvo skaitoma ištrauka iš karalienės laiško „Broliui“, klausomasi gitaros skambesio. Sesės dėkojo viena kitai už šilumą, jautrų bendravimą ir atsisveikino iki rudens, linkėdamos gražios vasaros.

 

Šiuo metu klubas  „Karalienė Luizė“ vienija 27 veiklias uostamiesčio moteris.

 

RK „Karalienė Luizė” inf.Grįžti atgal