Pirmas 2016 metais susitikimas

Trečiadienį įvyko šiais metais pirmas Rotary klubo „Karalienė Luizė“ susirinkimas. Svečiuose viešėjo mokytoja Vilma Urbonienė, edukacinio projekto „Karalienė Luizė“ vadovė.

160106-1   Mokytoja klubo sesėms papasakojo apie Šilutės pirmosios gimnazijos įgyvendintą projektą, kuriuo metu moksleiviai apjungdami skirtingas disciplinas, lavino savo užsienio kalbų įgūdžius, domėjosi istorija, tapė, kūrė filmus, susipažino su gido profesija. Interaktyvūs užsiėmimai įtraukė gausų būrį vaikų ir jaunuolių, kurie noriai ir aktyviai dalyvavo projekte. Projekto baigiamajame renginyje moksleiviai susitiko su knygos „Karalienė Luizė“ bendraautore Jovita Saulėniene ir Klaipėdos Rotary Klubo „Karalienė Luizė“ sesėmis, kurios įteikė garbės raštus geriausių projektinių darbų autoriams.

160106-2      160106-3

Edukacinį projektą papildė mūsų klubo atvežta ir mokykloje eksponuojama paroda „Karalienė Luizė“. aunuolių, kurie noriai ir aktyviai dalyvavo projekte. Projekto baigiamajame renginyje moksleiviai susitiko su knygos „Karalienė Luizė“ bendraautore Jovita Saulėniene ir Klaipėdos Rotary Klubo ,,Karalienė Luizė“ atstovėmis, kurios įteikė garbės raštus geriausių projektinių darbų atlikėjams. Vienas iš projektų akcentų buvo Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ atvežta ir eksponuojama mokykloje paroda „Karalienė Luizė“.

IMG_9086   Paroda apie karalienę Luizę, eksponuojama Šilutės pirmojoje gimnazijoje

Paroda apie karalienę Luizę, eksponuojama Šilutės pirmojoje gimnazijojeGrįžti atgal