Nauji pareigūnai ruošiasi artėjančiai kadencijai

Būsimosios Rotary klubo „Karalienė Luizė“ pareigūnės – prezidentė Jolanta Juškevičienė, sekretorė Ramunė Buklerienė ir iždininkė Vilija Vilimienė savo kadenciją liepos 1 dieną perims visiškai tam pasiruošusios.

Savaitgalį jos dalyvavo Lietuvos Rotary Apygardos asamblėjoje ir mokymuose (PETS – President Elected Training Seminar). Renginyje susibūrė visi būsimieji klubų ir Apygardos pareigūnai, kurie savo kadenciją pradės liepos 1 dieną.

Seminaro metu buvo dalinamasi gerąja patirtimi, strateginio planavimo, viešojo įvaizdžio formavimo, dokumentų valdymo, projektinės veiklos organizavimo patarimais. Būsimasis Apygardos Valdytojas Algimantas Lukoševičius iš Panevėžio pristatė savo komandą bei ateinančių metų pasaulinę Rotary temą. Rotary International 2017-18 metų prezidentas Ian Riseley iš Australijos pasirinko dinamišką temą – „Rotary: making a difference” (Rotary: skatiname pokyčius).

Nuotraukoje –  2017–2018 metų pareigūnės Ramunė Buklerienė, Vilija Vilimienė ir Jolanta Juškevičienė su naujuoju Rotary Apygardos valdytoju Algimantu Lukoševičiumi.Grįžti atgal