Klubo sesės lankėsi atnaujintame Klaipėdos dramos teatre

Lapkričio 12 dieną Rotary klubo „Karalienė Luizė” narės kartu su literatūrologe ir knygos apie karalienę Luizę „Nugrimzdusi Klaipėda” viena iš autorių Jovita Saulėliene apsilankė atsinaujinusiame Klaipėdos dramos teatre. Čia sesės susitiko su režisieriumi Gyčiu Padegimu ir visa kūrybine grupe, ruošiančia premjerinį spektaklį apie karalienę Luizę.

Režisierius pirmiausia aprodė naująjį teatrą – didžiąją bei mažąją sales, užkulisius, grimo kambarius ir netgi siuvyklą, kur siuvami kostiumai naujam spektakliui. Po trumpos ekskursijos kartu su kūrybine grupe kalbėjome apie Karalienę Luizę ir netgi turėjome galimybę pamatyti būsimo spektaklio scenografijos eskizus.

IMG_8704+      IMG_8718

Sesės papasakojo apie savo rugsėjo mėnesio kelionę į Vokietiją, kur keliavo karalienės pažinimo keliais. Režisierius bei aktorė Inga Jankauskaitė, atliksianti karalienės Luizės vaidmenį spektaklyje, domėjosi karalienės gyvenimo smulkmenomis, kurias sesės pažino kelionėje. Diskusijoje taip pat dalyvavo pjesės „Karalienė Luizė”, pagal kurią statomas spektaklis, autorius Arvydas Juozaitis. Jis pasidalino prisiminimais, kaip buvo kuriama pjesė ir prisipažino, kad laukia, koks bus rezultatas, kokia karalienė bus parodyta spektaklyje.

IMG_8728+     IMG_8739+

Rotary klubo „Karalienė Luizė” draugystė su teatru prasidėjo dar besikuriant klubui, kai buvo iškelta spektaklio apie Prūsijos karalienę idėja. Šią idėją klubas puoselėjo ir 2012 m. klubo inauguracijos metu prašė svečių paaukoti kilniam tikslui – spektaklio apie karalienę pastatymui. Labdaringo renginio metu buvo surinkta 4500 Litų, kurie šiemet buvo perduoti teatrui.
Premjerinis spektaklis „Karalienė Luizė” pirmą kartą bus parodytas gruodžio 4 dieną Klaipėdos dramos teatre, dar dažais kvepiančioje didžiojoje salėje. Nekantraujame pamatyti spektaklį ir tikime, kad tai bus puiki proga klaipėdiečiams ir miesto svečiams susipažinti su šia garbinga istorine asmenybe.Grįžti atgal