Klubo sesės Ketvergių pagrindinėje mokykloje

Lapkričio 6 dieną Ketvergių pagrindinėje mokykloje buvo surengtas daugiau nei mėnesį vykdyto projekto Prūsijos Karalienės Luizės gyvenimo Klaipėdoje tema pristatymas.

Projektas išskirtinis tuo, kad šis istorinis laikotarpis įvairių klasių mokiniams buvo dėstomas integruotai kelių dalykų metu – per istorijos, dailės ir užsienio kalbų pamokas. Mokiniai buvo įtraukti į įvairią veiklą, piešė portretus, rašė rašinius ir netgi anglų kalba parengė su Karaliene Luize susijusių istorinių miesto vietų pristatymą, kurį filmavo ir patys sumontavo filmą.

Renginyje dalyvavo 5-9 klasių mokiniai, mokytojai ir mokyklos vadovybė. Svečiai: knygos apie karalienė Luizė autorė Jovita Saulėnienė ir mokykloje eksponuojamos parodos rengėjai Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“. Renginį pradėjo iniciatorė anglų kalbos mokytoja Vilma Urbonienė.

KM3        KM2      KM4

Jovita Saulėnienė atsakė į mokinių klausimus apie knygą.

Rotary klubas pristatė savo veiklą, klubo pavadinimo „Karalienė Luizė“ išsirinkimo istoriją ir pakvietė moksleivius įsitraukti į jaunųjų rotariečių veiklą.

Renginio kulminacija tapo mokinių parengto filmo peržiūra.

Renginio pabaigoje labiausiai projekte nusipelniusiems vaikams buvo įteiktos padėkos už Prūsijos Karalienės Luizės atminimo puoselėjimą ir kūrybiškumą ieškant naujų pažinimo kelių.

KM1      KM5

Projektas tęsiamas Šilutės mokyklose ir gimnazijoje, kur baigimasis renginys vyks gruodį.Grįžti atgal