Klubo sesės dalyvavo Rotariadoje 2016

urlRugsėjo pirmąjį savaitgalį Palangoje vyko tradicinė Rotary klubų sporto ir labdaros šventė „Rotariada 2016”. Šeštadienio rytą nuo Palangos Centrinės aikštės nuvilnijo iškilminga eisena – Lietuvos rotariečiai, nešini spalvingomis vėliavomis, keliavo iki pat Jūratės ir Kastyčio skvero, kur vyko oficialus šventės atidarymas bei vėliavos pakėlimo ceremonija. Atidarymo metu rotariečius sveikino ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, o po ceremonijos renginio dalyviai pradėjo ruoštis tradicinėms varžyboms.

„Rotariados“ idėjos autorius ir šiųmetinio renginio organizatorius Arūnas Grigalauskas atskleidė, jog šiemet Palangoje susirinko rekordinis dalyvių skaičius. Beveik 50-iai klubų iš įvairių Lietuvos miestų priklausančių rotariečių kartu su juos atlydėjusiais šeimos nariais skaičius šiemet siekė apie 1000.

Rotariadoje“ dalyvavusios Klaipėdos „Karalienės Luizės“ rotarietės „Vakarų ekspresui“ sakė, kad tai – vienas iš svarbiausių klubo metų renginių, kadangi čia neformalioje aplinkoje susitinka visi Lietuvos klubai.

Šis išskirtinis sporto, bendravimo ir geros nuotaikos renginys pradėtas rengti dar 2002 metais, kai Palangos ROTARY klubo nariams kilo mintis pasikviesti visus Lietuvos ROTARY brolius ir seses pasivaržyti teniso, boulingo, paplūdimio tinklinio aikštelėse, o sporto aistroms nurimus, pabendrauti vakarojant.

Gimusi ir 7 metus iš eilės vykusi Palangoje, „Rotariada“ buvo organizuota ir kituose miestuose: Druskininkuose, Kaune, Klaipėdoje.

Daugiau informacijos: http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/siumetineje-rotariadoje—rekordinis-skaicius-dalyviu-1490243/Grįžti atgal