Klubo ir Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro inicijuotas projektas „Judriausias darželis“

 

Rotary klubo Karalienė Luizė 2021/2022 kadencijos (prezidentė Valentina Burkšienė) pabaigą vainikavo Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro inicijuotas renginys „Judriausias darželis“. Renginys ypatingas tuo, kad  konkursas „Judriausias darželis“ startavo 2022m vasario mėnesį ir baigėsi 2022 gegužės pabaigoje. Per tą laikotarpį mažieji klaipėdiečiai turėjo užduotį nueiti kuo daugiau žingsnių ir paruošti įdomiausią pasivaikščiojimų m aršrutą. Į konkursą įsijungė 30 Klaipėdos darželių/lopšelių. Mažieji taip pat vaikščiojo ir rinko žingsnius su šeimos nariais ir viską nuolat  registravo išmaniojoje programėlėje. Visi nueiti žingsniukai buvo kruopščiai suskaičiuoti ir 2022 m. birželio 16 d. įvyko konkurso  dalyvių apdovanojimai.

Pirmoms trims  vietoms  buvo įteiktos  vertingos dovanos: šiaurietiško ėjimo lazdos, gimnastikos/sėdėjimo kamuoliai, balansavimo takeliai bei plokščiapėdystės profilaktikos priemonės. Apdovanojimo prizus įsteigė ir renginio metu įteikė  verslo atstovai  UAB „Mabrocona“ UAB „Žaliakynė“ ir Rotary klubas Karalienė Luizė.

Pasibaigus nuoširdžiai, vaikų klegesio pripildytai šventei visi vieningai nutarė, kad nekantraudami lauksime kitų metų konkurso  su dar daugiau dalyvių, su dar įspūdingesniais rezultatais.

 Grįžti atgal