Klubo gretas papildė penkios naujos sesės

Lapkričio 25 dienos susirinkimas buvo ypatingas ir įsimintinas ne tik tuo, kad klubą aplankė Lietuvos Rotary Apygardos valdytojas Antanas Čepys, bet ir tuo, jog mūsų klubo gretas papildė 5 naujos sesės. 

 

IMG_8952     IMG_8944

Iškilmingo susirinkimo metu sesės Jolanta, Inga, Dalia, Diana ir Ligita buvo inauguruotos bei tapo pilnateisėmis Rotary klubo narėmis. Pagal klubo tradicijas, inauguracijos metu sesės perskaitė klubo priesaiką ir simboliškai, padėdamos savo delno antspaudą drobėje, įsipareigojo būti aktyviomis rotarietėmis. Be to, sesėms buvo įsegti Rotary ženkliukai, o Apygardos valdytojas įteikė ir šių metų ženkliukus su visame pasaulyje skambančiu Rotary šūkiu: Būti dovana pasauliui.

 

IMG_8810 IMG_8833 IMG_8866
IMG_8880 IMG_8909

Džiugu, kad tokią ypatingą dieną, kai mūsų klubas auga, susirinkime apsilankė Lietuvos Rotary Apygardos Valdytojas A.Čepys. Jis padėkojo mūsų klubui už aktyvią veiklą bei indėlį organizuojant
rugsėjo mėnesį Klaipėdoje vykusią Rotary konferenciją ir papasakojo apie šiandienos iššūkius Rotary organizacijai, svarbiausius siekius ir planus. Valdytojas džiaugėsi, kad mūsų penkios naujos inauguruojamos narės papildo Lietuvos rotariečių skaičių iki 1500 ir palinkėjo mūsų klubui toliau auginti savo gretas. 

 

IMG_8921  IMG_8783


Kaip renginio metu sakė Rotary klubo „Karalienė Luizė” prezidentė Jolanta Braukylienė, prie mūsų prisijungė penkios aktyvios moterys, kurios padės plėtoti mūsų klubo projektus bei atneš daugiau idėjų. Be to, gavome papildomai 10 darbščių rankų, kurios padės nudirbti didelius bei mažus darbus visuomenės labui. Tikime, kad naujosios sesės lengvai ir sklandžiai įsilies į klubo gretas bei įneš gaivaus idėjų vėjo į mūsų klubą.


Grįžti atgal