Klubas įteikė premiją magistrei

Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“ įteikė pirmąją 200 eurų premiją geriausio Klaipėdos universiteto baigiamojo darbo vaikų globos skatinimo tema autorei, Socialinio darbo katedros studentei Vitai Kovienei – už magistrinį darbą „Socialinio darbuotojo vaidmens konstravimas vaiko paėmimo iš šeimos atveju“.

„Kaip mokslinio darbo vadovė džiaugiuosi ir sveikinu magistrę Vitą Kovienę, kuriai įteikta Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė” premija už geriausią baigiamąjį darbą! Linkiu įvertinimo įprasminimo praktinėje veikloje!”, – džiaugėsi  KU Socialinio darbo katedros doc. dr. Asta Kiaunytė.

Siekiant aktyviau skatinti vaikų globą Rotary klubas „Karalienė Luizė” šiemet sutarė bendradarbiauti su Klaipėdos Universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakulteto (SvMF) mokslininkais ir studentais. Tarp klubo ir universiteto buvo pasirašyta sutartis, kuri, tikimasi, padės efektyviau spręsti vaikų globos problemas, skatinti visuomenę keisti požiūrį į globą bei padrąsinti atverti savo namų duris vaikams, ieškantiems šeimos.
Atsižvelgiant į Rotary klubo veiklos sritis, KU mokslininkai numatė vaikų globos tobulinimo ir deinstitucionalizacijos tyrimus kaip vieną iš prioritetinių Universiteto SvMF Socialinio darbo katedros studentų darbų tematikos sričių. O sudarant kursinių ir baigiamųjų darbų temas pagal poreikį ir galimybes atsižvelgti į Klubo siūlomų aktualių klausimų nagrinėjimą.
Tarp kitų susitarimų, Rotary klubas  įsipareigojo piniginėmis premijomis skatinti studentus, pasirinkusius mokslinių tyrimų temas vaikų globos klausimais.

RK „Karalienė Luizė” inf.Grįžti atgal