Klaipėdos rotariečiai susitiko su Robertu Dargiu

Balandžio 7 dieną mūsų klubas pakvietė Klaipėdos rotariečius susitikti su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu. Jaukaus susitikimo metu diskutavome temomis, kurios aktualios ne tik Klaipėdai, bet ir visai Lietuvai, jos ekonomikos vystymuisi ir plėtrai.

20160407_180636

Susitikimo metu ne kartą nuskambėjo mintis apie bendruomeniškumo svarbą ir tai, kad nuo kiekvieno iš mūsų priklauso ateitis. Išsakytos mintys apie itin prastą Lietuvos demografinę situaciją ir tai, kad jaunų, darbingo amžiaus žmonių emigracija yra didžiausias Lietuvos „nukraujavimas” netgi be jokio karo. Regionų ateitis priklauso nuo kiekvieno miesto ar bendruomenės lyderių, kurie turi nešti idėjas ir kartu su bendruomene ieškoti sprendimų. O svarbiausia, turime visi aiškiai suprasti ir žinoti, kokia mūsų šalis ir miestas turi būti po 20 metų ir siekti tos vizijos įgyvendinimo.

Tikime, kad po šios diskusijos visiems rotariečiams tik dar labiau sustiprėjo bendruomeniškumo jausmas ir noras, keičiant šalį, pradėti nuo savęs ir aplinkos.Grįžti atgal