Klaipėdos rotariečiai posėdį skyrė M.K.Oginskiui atminti

Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė” pakvietė visus uostamiesčio rotariečius prisijungti prie Kauno Rotary klubo inicijuoto projekto ir vieną posėdį skirti Mykolui Kleopui Oginskiui atminti. Lapkričio 11 dieną visų Klaipėdos Rotary klubų atstovai susirinko į Pramogų banko senąją salę, kur vyksta mūsų klubo susirinkimai, ir susitiko su Kauno rotariečiais.

Seniausias Lietuvoje, aštuoniasdešimtmetis Kauno Rotary klubas inicijavo ir parėmė edukacinės programos – mono spektaklio „Užkoduotas Tėvynės meilės ir ilgesio genas“, skirto M. K. Oginskio 250-ųjų metinių  paminėjimui, sukūrimą. Su šiuo projektu Kauno roatriečiai spalio-gruodžio mėnesiais keliavo po Lietuvą ir kvietė rotariečius stebėti Violetos Bakutienės monospektaklį, pasiklausyti M.K.Oginskio sukurtus romansus, menuetus, polonezus.

DSC_0117  DSC_0118

M.K.Oginskis yra sektinas pavyzdys kiekvienam lietuviui, jis buvo kilnios dvasios, vertino žmogų, siekė apginti ir įtvirtinti teisingumą, savo asmenyje įkūnijo aukščiausius moralės principus.
Po šilto ir jaukaus vakaro sulaukėme monospektaklio kūrėjos Violetos Bakutienės padėkos:

Atidžioji Jolanta, koks geras, šiltas jausmas liko pabuvus su Jumis visais, žingeidžiaisiais rotariečiais – klaipėdiečiais…

Būkite laimingi… Laimė, manau, priklauso ne nuo aplinkybių, fizinės būklės, bet nuo mūsų pozicijos.  Ji  priklauso ne nuo išorės faktų, bet nuo mūsų vidaus. Ir tai pasirinkti galime tuoj pat.  Jums laimės  būti, laimės nerimauti, kilnius darbus planuoti, taip gražiai susibūrus veikti, siekti, svajoti ir ieškoti…  

Pasilikite tokie energingi, žingeidūs, veiklūs.  Šviežios raiškos jums  ir įspūdingo gyvenamojo laiko…
Dosnios sėkmės ir malonių išgyvenimų gelmės…

Nuoširdžiausiai – Violeta

Padėką atsiuntė ir sesės iš Klaipėdos „Aditės” klubo:

Labas vakaras, Gerbiama Prezidente, Miela Sese Jolanta,

Su didžiule pagarba dėkoju už vakarykštį Įstabų Renginį – Reginį, Monospektaklį „Užkoduotas tėvynės meilės ir ilgesio genas”, kurio kompozicijos sudarytoja ir ypatingo talento atlikėja, Kalbos premijos laureatė, lituanistė Violeta Bakutienė sužavėjo, jaudino, pakylėjo, suteikė didžiulį malonumą ir naują pažinimą tų surinktų neįkainuojamų M.K. OGINSKIO ir Jo Šeimos Gyvenimo bei nepaprastai Brandžios Veiklos Indėlio PERLŲ…
Graži Dovana – Kauno Rotary klubo inicijuotas projektas M.K. Oginskiui atminti , ir Jūsų klubo dėka susirinkę Klaipėdos krašto Rotariečiai kartu su Broliais Kauniečiais turėjome ypatingai šiltą ir jaukų rotarietišką bendrystės Vakarą….
Mielos Sesės, Žmogų iškelia kalvos, kurias jis susipila gyvendamas, kurdamas, mylėdamas, bet labiausiai aukštumos, kurių siekdamas susitinka su kitais – tiesdamas rankas, padėdamas, suprasdamas, pakylėdamas, dirbdamas, dovanodamas…tokia gi ir yra Rotary bendrystė – veiksmai, o ne žodžiai, yra tikros organizacijos matas.
Dirbkime kartu ir švęskime Rotary.

Pagarbiai ir širdingai klubo „ADITĖ” sesių vardu past prezidentė Birutė Banevičienė

 

DSC_0126


Grįžti atgal