Klaipėdoje vykusi Rotariada pranoko lūkesčius

Klaipėdoje vykusi Rotariada pranoko organizatorių lūkesčius, mat, joje dalyvavo apie 1600 rotariečių su šeimomis, kurie ne tik varžėsi sporto rungtyse, bet ir dosniai aukojo šių metų Rotariados labdaros objektui – Delfinų terapijos centrui surinkta kone 5000 eurų. Be to, ši Rotariada buvo sėkminga ir Klaipėdos Rotary klubui „Karalienė Luizė” – šventinio vakaro metu paskelbta, kad mūsų klubas geriausiai tarp visų moterų klubų pasirodė sporto rungtyse ir pelnė pirmąją vietą moterų įskaitoje. Džiaugiamės mūsų sesių Ingos Česnakienės ir Lauros Kovaliovaitės pergalėmis golfo aikštyne, puikiu sesių pasirodymu boulingo bei smiginio rungtyse, kas leido pelnyti apdovanojimą.

20150829_164017   DSC_0628

Keturioliktoji Rotariada, vykusi Klaipėdoje, buvo ne tik gausiausios visų laikų Rotary bendruomenės sporto varžybos ir dosni labdaros akcija, bet ir įvykis, itin sutelkęs Klaipėdos Rotary bendruomenę organizuojant pirmojo rugsėjo savaitgalio renginius mieste. RK „Karalienė Luizė” sesė Nijolė Laužikienė buvo atsakinga už baigiamojo renginio organizavimą ir jo kultūrinę dalį, sesė Andželika Baroti kartu su broliu Arūnu Burkšu iš RK „Concordia 1826” buvo renginio vedančioji, sesė Jolanta Braukylienė rūpinosi Rotariados komunikacija ir viešaisiais ryšiais, sesės Inga ir Viktorija dirbo renginio sekretoriate, sesės Jūratė, Jurgita, Valentina ir Vilija koordinavo dalyvių nuvykimą keltais į Delfinariumą. Dėkojame sesėms už jų indėlį, organizuojant šį renginį!

DSC_0747 DSC_0823

Rotariada 2015 organizacinio komiteto pirmininkas Arūnas Burkšas dėkoja visiems Klaipėdos krašto rotariečiams, prisidėjusiems prie renginio organizavimo: „Dirbome neskaičiuodami laiko ir energijos. Esu dėkingas visiems ir kiekvienam, už jūsų gebėjimus ir iniciatyvą, kurią skyrėte Rotariadai”.

 Daugiau informacijos apie renginį skaitykite Rotary.lt  puslapyje. Grįžti atgal