Kai svajonė išsipildo!

RK „Karalienė Luizė“ surengė stovyklą iš globos namų įstaigų į savarankišką gyvenimą iškeliaujantiems vaikams ir startavo su dar vienu projektu vaikų globos tema, kodiniu pavadinimu „START oop!“. Ir jau džiaugiamės pirmu teigiamu rezultatu.

Inesa – viena iš Nidoje vykusios stovyklos dalyvių – papasakojo, kad jos svajonė – tapti gera konditere, nes labai mėgsta kepti pyragus. Mūsų klubo sesė Patricija, pažinodama Gargžduose esančių “Desertų namų” savininkę Ievą, paprašė jos priimti Inesą vasarai padirbėti ir susipažinti su tikros konditerės darbu. Ievai labai patiko Inesa ir ji suteikė merginai galimybę pasimokyti specializuotuose konditerių kursuose pas žymą konditerę iš Vilniaus. Mokymų rezultatais džiaugiasi ir verslininkė Ieva, ir jos mokinė Inesa, tai pakvietė mus į padėkos prezentaciją – paskanauti Inesos iškepto sūrio pyrago.Džiaugiamės, kad Ieva gali mokintis ir dirbti – tai kas ją džiugina ir nuoširdžiai linkime sėkmės.

Gera kartu daryti gerą ir tikimės, kad ir daugiau jaunų žmonių, augančių globos namuose, sutiks žmonių, kurie geranoriškai padės jiems tapti garbingais žmonėmis, galinčiai dirbti jiems įdomius darbus.Grįžti atgal